День пам’яті та примирення,День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу– Друга світова війна . Неможливо забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Воєнне лихоліття не оминуло жодної української сім’ї.

З метою вшанування подвигу звитяжців старшого покоління ,увічнення памяті жертв війни ,а також консолідації суспільства та утверження ідеалів миру у закладі було проведено ряд заходів.

До відзначення Дня пам’яті та примирення,Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України для учнів була проведена лінійка пам’яті ;”Пам’ятаємо. Перемагаємо.”Під час лінійки діти згадали сумні події Другої світової війни та вшанували подвиг українського народу в ті страшні роки.Хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять мільйонів загиблих на полі бою ,розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях та співвітчизників ,загиблих у військових діях на сході країни.

Учні 7,5 -го класу вз’яли участь у майстер- класі з виготовлення червоних маків, який провела вчитель трудового навчання. Ці червоні символи ,виготовлені учнями власноруч, прикрасили груди учнів та вчителів під час загальношкільної акції “Маки пам’яті”.

До  Дня пам’яті та примирення у закладі  оформлено виставку стіннівок ;”Діти проти війни.”У бібліотеці підготовлено тематичну  виставку ;”1939–1945.Ніколи знову.”Вчитель історії протягом тижня організувала перегляд хронікально- документальних фільмів про Другу світову війну.Класні керівники та вихователі провели виховні години;”Пам’ятаємо минуле заради майбутнього.”,”Мужність і відвага крізь покоління”.