Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів- заклад з цілодобовим перебуванням учнів.

В закладі навчаються діти з легкою та помірною розумовою відсталістю   .Зараховуються учні віком від 6-7 років .

Вся робота закладу спрямована на корекцію ,адаптацію,надання якісних освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами .Учні працюють за спеціальними програмами, розробленими Міністерством освіти і  науки . Умови перебування учнів у  закладі максимально наближені до умов перебування вдома.

Учні закладу отримують: п’ятиразове харчування,  лікування у шкільному медпункті.Двічі на рік проходять поглиблений медичний огляд районними спеціалістами.

Корекційні завдання є невід’ємною частиною освітньо – виховної роботи.Важливою умовою успіху у навчанні і розвитку дитини з особливими освітніми потребами є орієнтування вчителя на потенційні можливості учнів.

Навчальний корпус нараховує 7  навчальних класів, комп’ютерний клас,кабінет корекційної методики, спорт-зал, зал ЛФК.

Спальний корпус на 160 ліжок, актовий зал,душові кімнати та вбиральні.На першому поверсі розташовані три столярні та швейні майстерні.

У корпусі їдальні розташована зала на 160 посадкових місць, кімната для приготування їжі забезпечена сучасним обладнанням .

На території розташований ігровий майданчик,спортивний майданчик,в наявності фруктовий сад.

В окремій будівлі розташований пральний цех,  який оснащений сучасним обладнанням та котельня  де розташовані твердопаливні котли.