План роботи методоб”єднання

Засідання методоб”єднання вчителів 5- 9 класів.

від 12.10.2020 р.

1.Методична робота про специфіку фізичного навантаження, значення його контролю під час занять фізичною культурою.
2.Загальношкільний захід: «Ми -майбутні козаки–захисники»

Слухали Фріц Л.І.

У роботі з учнями з особливими освітніми потребами  ,  в яких добре розвинена моторика та достатній рівень сформованості рухових якостей  враховується  необхідність у здійсненні диференційованого та індивідуального підходу.Беруться до уваги висновки лікарських оглядів школярів , враховується стан здоров”я кожного учня .Для фізпідготовки та корекції психофізичних порушень використовується на уроках загального розвиваючі та реабілітаційні вправи.Впроваждується у практику роботи використання іноваційних методів викладання фізичної культури.

Ефективність застосування компетентнісного підходу в освітньому
процесі висвітлюють педагоги під час обговорення проведених відкритих уроків та загальношкільних мироприємстві. Робота методоб|’ єднання була спрямована на те, щоб урізноманітнити виховний процес, розширити теоретичні знання і практичні вміння педагогів

План роботи методоб”єднання

вчителів  5-9 класів  на 2020-2021 н.р.

План роботи методоб”єднання

вчителів трудового навчання  5-9 класів  на 2020-2021 н.р.

Методична робота в закладі є важливою ланкою в системі педагогічної майстерності та спрямована на розвиток творчого потенціалу. Основні завдання методичної роботи випливають із Закону України ,,Про освіту”, положення ,,Про методичну роботу” та інших документів, які стосуються проблем розбудови освіти. Учительська професія одна із тих професій, які вимагають постійного удосконалення. Основним завданням методичної роботи є допомога учителю у створенні індивідуального творчого простору, в якому би він міг удосконалювати, проявляти, вивчати, впроваджувати свій педагогічний індивідуальний творчий стиль. З таких умов вчитель та учень у творчому співробітництві покликані забезпечити одне одному успіх власної самореалізації.Робота методоб’єднання була спрямована на урізноманітнення  виховного процесу, розширення теоретичних знань і практичних вмінь педагогів.

План роботи методоб”єднання

вихователів  5-9 класів  на 2020-2021 н.р.

План роботи методоб”єднання

вчителів трудового навчання  5-9 класів  на 2019-2020 н.р.