Тиждень цивільного захисту в школі.

Заходи до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.
19.05.2019
День вишиванки.
20.05.2019

Тиждень цивільного захисту в школі.

Протягом тижня з 6 .05.2019 по 14.05.2019 року в школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Завданням тижня було поглибити знання учнів з життєво необхідними знаннями, вмінням і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я,виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки,із засвоєнням  дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.

Класними керівниками та вихователями школи протягом тижня проведені години спілкування на теми; “Небезпечні знахідки “,”Природні загрози “,”Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.”

Учні 7-9х класів переглянули презентації з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.Вчитель спо провела захід для учнів 5-9 класів “Знання правил пожежної безпеки –запорука збереження життя.”Між учнями школи проведено конкурс малюнків на тему”Бережи життя “, “Ми пішоходи.”

День ЦЗ розпочався із загальношкільної лінійки,на якій ознайомили усіх учасників з основними цілями та завданнями . Відпрацьовано порядок дій при загрозі пожежної тривоги з  евакуацією для всіх учасників навчально- виховного процесу з сигналом”Увага всім.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *