Ялинка вогниками грає, З Новим Роком всіх вітає
27.12.2019
Шановні учасники бойових дій на території інших держав, шановні ветерани війни в Афганістані!
18.02.2020

У школі відзначили День Соборності України

Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів  були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», а також вікторина «Як я знаю Україну?».

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти намалювали яскраві газети, приурочені до Дня Соборності. А щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки. Проте кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу: «Живий ланцюг єднання». У вестибюлі школи учні створили символічне серце, тримаючи в руках плакати .

За розкладом пройшли тематичні виховні години: «Ми – українці» , «День Соборності України» з переглядом мультимедійних презентацій  «Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг.

Заходи, проведені на цьому тижні, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *