Вітання до Дня вчителя.
04.10.2019
День української писемності та мови
11.11.2019

Вітаємо з днем захисника України !

Святковий концерт до Покрова Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та Дня УПА

Кожного року у день Покрови Пресвятої Богородиці, який припадає на 14 жовтня, в Україні відзначається День Захисника України та Українського Козацтва. Саме тому 10 та 11 жовтня, щоб вшанувати подвиги наших захисників, у нашій школі хлопців  посвятили у козачата, а також відбувся святковий концерт.

10 жовтня, з нагоди відзначення Дня Козацтва, у спортивній залі школи провели спортивні змагання між куренями  6- 9 класів.

Згодом розпочались і самі спортивні змагання, на яких учні змагались у естафеті, комбінованій естафеті та перетягуванні канату. Окрім самих змагань, до оцінювання входили також пісня, речівка та знання капітана про козаків. У підсумку перемогу здобули учні 9- А класу, яких нагородили грамотами.

Також, окрім спортивних змагань під час заходу відбулась посвята хлопців 6 класів у козачата, які у підсумку отримали символічні посвідчення козачат.

Наступного дня, 11 жовтня, з нагоди відзначення Дня Захисника України, у школі відбувся святковий концерт та виставка  дитячих виробів з природних матеріалів «Розкажи нам, Осінь, казку!».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *