Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я.

Акція “Закарпаттю- чисте довкілля”
06.04.2019
Фестиваль-конкурс “Воскресни, писанко!”
19.04.2019

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я.

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА від 08.04.2019 року” про заходи з проведення Всеукраїнського тижня громадського здоров’я “, з метою профілактики негативних явищ у дитячому середовищі ,формування здорового способу життя протягом  09.04-15.04.2019 року в закладі проведено Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я.

Класними керівниками та вихователями  проведені години спілкування, бесіди “Бути здоровим — пристижно” “Скажи шкідливим звичкам –Ні! “.

09.04.2019 року відбулися змагання між учнями школи “Веселі старти “.В різних естафетах діти проявили силу волі  ,спритність ,кмітливість та витрівалість .

12 квітня у закладі в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я відбувся загальношкільний лекторій “Життя дається тільки раз “.Учні слухали лекцію вчителя основ здоров’я та ділилися практичними навичками,щодо здорового способу життя.Головною метою заходу було–уміння розумно та дбайливо ставитись до власного здоров’я, бажання дотримуватися здорового способу життя.

В приміщені бібліотеки на учнів чекала виставка літератури ” Твоє здоров’я у твоїх  руках “.Вчителем образотворчого мистецтва проведено конкурс малюнків “Ми за здоровий спосіб життя.”

Учні дізналися багато корисної інформації яку зможуть використати у повсякденному житті,отримали допомогу у профілактиці зміцнення здоров’я та формуванні культури здоров’я через різноманітні види виховної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *