Ялинка вогниками грає, З Новим Роком всіх вітає

Конкурс “Новорічні прикраси “.
19.12.2019
У школі відзначили День Соборності України
22.01.2020

Ялинка вогниками грає, З Новим Роком всіх вітає

Новий рік – період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

Щороку школа сумлінно готується до Новорічних свят.

27 грудня  відбувалося свято .Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.

Усі діти з нетерпінням чекали, коли нарешті Дід Мороз разом зі Снігуронькою почнуть із червоного мішка діставати солодкі подарунки.

Учні  також святкували весело. Святкові постановки , вікторини,  розважальні програми – не весь перелік новорічних забав, які вони готували разом зі своїми класними керівниками та вихователями .

Старшокласники порадували нас своєї безпосередністю та сучасністю виступів.Закінчилось свято позитивним настроєм, адже у цей день навіть дорослі повірили у чудеса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *