Заходи, приурочені до 33-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи.
25.04.2019
Заходи до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.
19.05.2019

Заходи до Дня пам’яті та примирення,Дня перемоги над нацизмом у Європі.

Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу–Друга світова війна.Неможливо забути тих ,хто поліг у боях,хто віддав свое життя для щастя інших.Воєнне лихоліття не оменуло жодної української сім’ї.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Закарпатської ОДА ,Указу Президента України 3 квітня 2019року № 99/2019 “Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення,Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75–ї річниці вигнання нацистів з України” ,з метою належного вшанування подвигу Українського народу у бортьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у школярів шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни , у закладі було проведено ряд заходів.

Під гаслом “Пам’ятаємо!Перемагаємо! 1939-1945.” проведена загальношкільна лінійка.Під час лінійки діти згадали сумні події Другої світової війни.Учні та педагоги розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат,які ціною свого життя врятували світ від фашизму,про нелегке життя в тилу.Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять мільйонів загиблих на полі бою ,розстріляних у каральних акціях ,спалених у концтаборах ,замучених у катівнях та співвітчизників , загиблих у військових діях на сході країни.

Учні сьомого та п’ятого класу взяли участь у майстер–класі з виготовлення червоних маків ,який провела вчитель трудового навчання.Ці червоні символи ,виготовлені учнями власноруч,прикрасили груди учнів та вчителів під час загальношкільної акції “Маки пам’яті”.

До Дня пам’яті та примирення у закладі оформлено тематичну  виставку”1939-1945.Ніколи знову.”

Вчитель образотворчого мистецтва провів конкурс малюнків “Діти проти війни.”

Вчитель історії організувала перегляд тематичних хронікально- документальних фільмів про Другу світову війну.Протягом тижня у всіх класах були проведені виховні години, присв’ячені перемозі над нацизмом.

Ми повинні пам’ятати ,якою страшною трагедією для українців була ця війна,та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нациських загарбників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *